خرید اینترنتی با مجوز معتبر و قیمت مناسب در اینترنت - هرچیزی را که می خواهید کافیست سرچ کنید.

فروشگاه خرید اینترنتی بین الملل

اندکی تفکر

چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان، آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد... هلن كلر

دسته بندی محصولات

ایمیل خود را وارد کنید تا در کنار ما باشید

  • ثبت نام فروشنده
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

اخبار

انتخاب دستگاه کولرگازی مناسب یکی از دشوارترین مراحل، برای خریداران این محصول است که با توجه به مدل ها و برند های مختلف موجود در بازار و توضیحاتی که به گوش خریدار می رسد، باعث هر چه بیشتر سردرگم شدن خریداران می شود. در این مقاله سعی شده تا ۵ اصل مهم در خرید کولرگازی را گردآوری نماییم.

  1395/05/31 - 15:09:41
سيستم پايپينگ 1- بسط مفهوم پايپينگ 2- اقلام پايپينگ و الزامات دسترسي به آنها 3- الزامات طول مستقيم 4- جهت (سمت) قرار گيري سوراخ ها، اقلام و … 5- درين ها و ونت ها در پايپينگ 6- عايق بندي 7- جنس و اندازه لوله ها 8- ملاحظات سيستم هاي پايپينگ بحراني 9- تحليل تنش در لوله 10- تكيه گاه هاي لوله

  1395/05/10 - 12:44:35
منبع انبساط(Expansion Tank) منبع باز یا بسته ای می باشد که در ارتباط مستقیم با سیستم های تحت فشار در موتور خانه (مانند دیگ های آبگرم (بویلر) و چیلر ) می باشد. منابع انبساط برای کنترل انبساط حجمی آب موجود در سیستم های تاسیساتی در اثر افزایش دما ، تعبیه می شود.

آموزش تخصصی تعمیر کمپرسور اسکرو

نحوه حمل کمپرسور اسکرو کمپرسور باید در حالت عمودی حمل شود و از هر گونه برخورد با جسم دیگری باید اجتناب نمود تا موجب بروز صدمه نشود. کمپرسور اسکرو را تباید بر روی درب و تاج سطح فوقانی روی زمین کشید یا هل داد. ضمنا برای آویزان کردن یا معلق نگه داشتن آنها ( مانند بلندر کردن با جرثقیل) می بایست از تسمه ها کنافی مناسب استفاده کرد.

  1395/05/05 - 11:18:58
تعریف کمپرسور: اصول عملکردي کمپرسورهاي اسکرو براساس حرکت دادن هوا يا گاز بوسيله رتورهاي نصب شده درداخل يک سيلندراست .