خرید اینترنتی با مجوز معتبر و قیمت مناسب در اینترنت - هرچیزی را که می خواهید کافیست سرچ کنید.

فروشگاه خرید اینترنتی بین الملل

اندکی تفکر

آدم ها در اصل توان تحمل خوشبختی را ندارند ، طالبش هستند ، بی تردید ، ولی همین که بهش برسند ، حرص و جوش می زنند و خواب چیزهای دیگری را می بینند . باغ گذر - مارگریت دوراس

دسته بندی محصولات

ایمیل خود را وارد کنید تا در کنار ما باشید

  • ثبت نام فروشنده
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

اخبار

انتخاب دستگاه کولرگازی مناسب یکی از دشوارترین مراحل، برای خریداران این محصول است که با توجه به مدل ها و برند های مختلف موجود در بازار و توضیحاتی که به گوش خریدار می رسد، باعث هر چه بیشتر سردرگم شدن خریداران می شود. در این مقاله سعی شده تا ۵ اصل مهم در خرید کولرگازی را گردآوری نماییم.

  1395/05/31 - 15:09:41
سيستم پايپينگ 1- بسط مفهوم پايپينگ 2- اقلام پايپينگ و الزامات دسترسي به آنها 3- الزامات طول مستقيم 4- جهت (سمت) قرار گيري سوراخ ها، اقلام و … 5- درين ها و ونت ها در پايپينگ 6- عايق بندي 7- جنس و اندازه لوله ها 8- ملاحظات سيستم هاي پايپينگ بحراني 9- تحليل تنش در لوله 10- تكيه گاه هاي لوله

  1395/05/10 - 12:44:35
منبع انبساط(Expansion Tank) منبع باز یا بسته ای می باشد که در ارتباط مستقیم با سیستم های تحت فشار در موتور خانه (مانند دیگ های آبگرم (بویلر) و چیلر ) می باشد. منابع انبساط برای کنترل انبساط حجمی آب موجود در سیستم های تاسیساتی در اثر افزایش دما ، تعبیه می شود.

آموزش تخصصی تعمیر کمپرسور اسکرو

نحوه حمل کمپرسور اسکرو کمپرسور باید در حالت عمودی حمل شود و از هر گونه برخورد با جسم دیگری باید اجتناب نمود تا موجب بروز صدمه نشود. کمپرسور اسکرو را تباید بر روی درب و تاج سطح فوقانی روی زمین کشید یا هل داد. ضمنا برای آویزان کردن یا معلق نگه داشتن آنها ( مانند بلندر کردن با جرثقیل) می بایست از تسمه ها کنافی مناسب استفاده کرد.

  1395/05/05 - 11:18:58
تعریف کمپرسور: اصول عملکردي کمپرسورهاي اسکرو براساس حرکت دادن هوا يا گاز بوسيله رتورهاي نصب شده درداخل يک سيلندراست .