خرید اینترنتی با مجوز معتبر و قیمت مناسب در اینترنت - هرچیزی را که می خواهید کافیست سرچ کنید.

فروشگاه خرید اینترنتی بین الملل

اندکی تفکر

ﺍﻣﻴﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺁﺭﺯﻭ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﻋﺸﻖ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻳﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎﻱ ﮔﺮﻓﺘﻦﺍﺳﺖ. ﻓﺮﻧﺎﻧﺪﻭ ﭘﺴﻮﺍ

دسته بندی محصولات

ایمیل خود را وارد کنید تا در کنار ما باشید

  • ثبت نام فروشنده
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش
سریال چراغ خاموش

سریال چراغ خاموش

كد محصول : 102375
قيمت : 40,000 تومان
0
از 0 نظر

شماره مجوز: 155/85/968741"مجموعه تلویزیونی چراغ خاموش
شماره مجوز: 155/102375
برنامه تلویزیونی "چراغ خاموش" با اجرای امیرحسین مدرس از شبکه اول سیما روی آنتن می‌رفت و با حضور مسئولان دولتی مشکلات و معضلات اجتماعی را مورد بررسی و کنکاش قرار می‌داد.
تهیه‌کننده "چراغ خاموش" درباره اینکه برای جلوگیری از افت برنامه چه راهکارهایی دارد گفت: به نظرم وقتی برنامه‌‌ای در حال افت است باید تهیه‌کننده این جرات را داشته باشد که آن را قطع کند و برنامه در اوج در خاطر مردم باقی بماند. هر زمان برنامه "چراغ خاموش" هم افت کند، آن را قطع می‌کنم.
وی ویژگی مهم برنامه "چراغ خاموش" را داشتن یک تیم تحقیقاتی 9 نفره برشمرد که برای تهیه هر برنامه حدود سه هفته تحقیق می‌کنند و درباره نحوه ورود به حوزه‌های فرهنگی گفت: قبول دارم تا به حال خیلی کم به این موضوع‌ها پرداخته‌ایم، اما به زودی به مضامین فرهنگی چون موسیقی، ادبیات، روزنامه‌ها و ... هم می‌پردازیم.
بختیاری در پایان رمز موفقیت برنامه "چراغ خاموش" را مردمی بودن آن ذکر کرد و گفت: ما همیشه سعی می‌کنیم آنچه هست را به مردم نشان بدهیم"

برچسب هاي :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي